Kategoriler
Hekimoğlu Asansörlü Nakliyat Hekimoğlu Nakliyat Hekimoğlu Şehirler Arası Taşımacılık

Hizmetlerimiz

Hekimoğlu Asansörlü Evden Eve Nakliyat & Kargo Hizmetleri

0534 666 30 43 Hemen Ara

Hekimoğlu Profesyonel Ev ve Yük Taşıma Nakliye Hizmetleri Asansör Kamyon Kiralama 22 yıllık güven ile Sigortalı Ev Taşıma. Evinizi eşyanızı Güvenle Taşır, Zamanında Teslimat, Uygun Fiyat Garantisi Kendi Araç Filomuzla 7/24 Hizmetinizdeyiz.Kiralık araç servislerimize son verdik;Çok iş çok kazanç değildir anlayışı içinde hizmet vermeye çalışıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Şehiriçi Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık Şehir içi ev taşıma firması asansörlü sigortalı garantili…

İstanbul’da,Denizli’de ve Antalya’da şehir içi nakliyat fiyatları indirimli sunulur…

Şehirlerarası Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık eğitimli profesyonel güleryüzlü personelleri ile firmamız yüksek katlara sahip olan binalar için asansörlü evden eve nakliye desteği de sunmaktadır. 7/24 hizmetinizdeyiz.Sizlerde bu yüzden şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinde uzman köklü şirketimiz Hekimoğlu Nakliyat ile taşının…

0534 666 30 43 Hemen Ara

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmetlerimiz tüm şehirlere devam etmektedir. Evden eve Ofisden ofise her türlü parça nakliyeniz için;Büyük boyutlu eşyalarınızı makul fiyat koşullarında bir yere ulaştırmak mı istiyorsunuz? Parça Eşya Taşıma hizmetimiz tam aradığınız hizmet türü.

Parça eşya taşıma fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Parça eşya taşıma ile ilgili sorularınızı kiralık kamyonet müşteri temsilcilerimize sorabilirsiniz.

0534 666 30 43 Hemen Ara

Sigortalı Nakliyat

Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat olarak;

Taşıdığımız tüm eşyaları siğortalıyoruz.

Nakliyat Sigortası; kara, deniz, hava ve demir yoluyla bir yerden diğer bir yere taşınmakta olan her türlü yükün, taşınmaları sırasında karşılaşabilecekleri tehlikelerden kaynaklanan hasarlara karşı, Genel ve Özel Şartlar ile belirlenmiş sınırlar çerçevesinde teminat sağlamaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz

Hekimoğlu Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti İle Güvenle Taşının.Kaç araç ve personel ile taşıma işlemlerinin yapılacağı, eşyaların nasıl? paketleneceği belirlenir. Yol güzergahının nerede başlayıp nerede? biteceği, anlaşma maddeleri, eşyaların miktarı yerinde görülerek beraber değerlendirilir.

0534 666 30 43 Hemen Ara

Tecrübeli Personeller

Hekimoğlu Nakliyat bünyesinde yer alan tüm personel, eşya taşıma ve paketleme konusunda deneyimli olmakla beraber gerekli iş eğitimini belirli periyotlar içerisinde almaktadır. Evinizdeki tüm eşyaları sorunsuz bir şekilde aktarıyor ve strese girmeden işlemlerinizi tamamlıyoruz. Size sunulan tüm hizmet içeriği garanti kapsamı içerisinde yer alır.

0534 666 30 43 Hemen Ara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.